Harry Kewell
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Kewell

Harry Kewell Fan Club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor

4 posters
YazarMesaj
//Ayşegül//
Administrator
Administrator
//Ayşegül//

Kadın
İş/Hobiler : Müzik!!!
Lakap : //Ay_she_gül//
Ruh Halin : Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Seviml10
Rep Sistemi :
Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Right_bar_bleue

Sanal Hayvan : Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor 3d-put10

Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Empty
MesajKonu: Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor   Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor EmptyPtsi Şub. 23, 2009 7:20 pm

Galatasaray'da Skibbe gitti, Bülent Korkmaz geliyor

Galatasaray'da teknik direktör Michael Skibbe'nin görevine son verilmesinin ardından, takımın başına eski kaptan Bülent Korkmaz getirildi.

Galatasaray'da Skibbe dönemi sona erdi

Bülent Korkmaz ile Galatasaray arasındaki sözleşmenin 1.5 yıllık olduğu açıklandı.

HAGİ KABUL ETMEDİ

Galatasaray'da Skibbe'nin kovulmasının ardından yerine kimin geleceği büyük merak konusu olmuştu. Akıllara gelen ilk isim Gheorghe Hagi'ydi... Ondan ret yanıtı gelince emanetçi hoca önerisi Bülent Korkmaz'a götürüldü. 5-2'lik Kocaelispor hezimetini Ali Sami Yen'de izleyen Hagi'ye sabah saatlerinde 13 haftalık teklifte bulunuldu. Roman çalıştırıcı bu öneriye ret yanıtı verdi. Hagi, sezon sonuna kadar takımı çalıştırma önerisini prensipleri gereği kabul etmediğini bildirdi.

FLORYA'DA SICAK GÖRÜŞME

Hagi'nin "hayır" demesi üzerine Galatasaray yönetimi takımın eski emektarı Bülent Korkmaz'a rotayı çevirdi. Florya'ya çağrılan Bülent Korkmaz yönetim ile görüştü. Şu anda hiç bir takımı çalıştırmayan Bülent Korkmaz, Galatasaray'ın teklifini kabul etti. Korkmaz'ın avukatının Florya'ya gelmesiyle birlikte her konuda anlaşma sağlanırsa 1.5 yıllık sözleşme yapılacak.

Skibbe: Daha iyi bir son isterdim

Galatasaray'da Kocaelispor karşısında alınan 5-2'lik ağır mağlubiyetin ardından görevine son verilen Skibbe, Florya Metin Oktay Tesislerinde bir basın toplantısı düzenledi.

Alman teknik adamın oldukça üzgün göründüğü basın toplantısında yaptığı açıklamaların ayrıntıları şöyle;

"Bugunkü buluşmamızın sebebini zaten duymuştunuz. Galatasaray Kulubü, teknik direktörlük görevini başka bir sorumluya verme kararı aldı. Bu kararın sebebi olarak da ikinci devre yani kıştan sonra çıktığımız maçlarda sportif açısan istenilen sonuçların alınamaması gösterildi.

Biz bu sene çok zor bir lig yaşadık, sezon içinde ağır darbeler de aldık. Sportif açıdan başarısızlıklar da var. Ancak bir çok da sakatlık yaşadık. Kulübümüzün de bunları giderecek maddi olanaklara sahip olmaması da bizim elimizi kolumuzu bağladı. Oynadığımız futboldan dolayı son iki lig maçımızda hayal kırıklığına uğradım.

Benim için Galatasaray çok iyi bir noktaydı. Tabii bu maceraya girdikten sonra daha iyi bir son olarak bitirmeyi isterdim. Galatasaray kulübüne ve takımıma perşembe günkü Bordeaux maçında başarılar diliyorum. Galatasaray'da benimle beraber çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu tabii ki sizler içinde geçerli medya olarak. Hem yazılı hem de görsel basının çok olmasından dolayı işinizi çok agresif yapmak durumdasınız, bu sizin işinizin bir parçası bunu anlayışla karşılıyorum.

Özelikle bunu bir daha söylemek istiyorum. Benim en çok hoşlandığım konu takımla birlikte çalışmalarımdır. Ama buna rağmen bizim en büyük eksiğimiz defansif alanda istediğimiz performansı gösteremememiz oldu. Bir takımın başarı çok güzel ve agresif oynayan değil; defansif anlamda sağlam duranlardır. Bunu özellikle ligde devamlı olarak gösteremedik. Ama bunun tam eksine UEFA maçlarında çok iyi bir defansif oyun gerçekleştirdik. Bana bundan sonra kulüp çalışanlarına ve sizlere sağlıklı günler dilemekten başka bir şey kalmadı."

- "3-3 YAPSAYDIK BURADA OLMAZDIK" -

Kocaelispor maçında alınan 5 - 2'lik mağlubiyetin görevden alınmasında büyük rol oynadığını da belirten Skibbe, ''Bu tip ayrılıklar profesyenel futbol kariyerinde hiç bir zaman şaşırtıcı değildir. Takımın sahada aldığı skorlar ve sonuçlarla yaşamak zorundasınız. Dün de olduğu gibi bir hocanın gitmesini veya kalmasını çok kısa anlar belirliyor. Dün akşam skoru 3-3'e getirebilseydik veya iki dakika sonra gol yemeseydik bugün burada bu konuşmayı yapmıyor olabilirdik." dedi.

Alman teknik adam konuşmasını şöyle tamamladı;

''Galatasaray benim için çok önemli bir deneyimdi. Yurt dışına gittiğiniz zaman sizi orada nelerin beklediğini hiçbir zaman öngöremiyorsunuz. Bazen istediklerinizi yapamıyorsunuz. Değiştimek istediklerinizi gerçekleştiremiyorsunuz. Ben buna rağmen yurtdışında çalışmaya devam etmek istiyorum çünkü burada çok önemli tecrübeler edindim.

İnsani açıdan takımım beni hayal kırıklığına uğratmadı ancak sportif açıdan bazen hayal kırıklığına uğradım. Başarının anahtarı takım oyununda gizlidir. Bizim takımımızın iyi bir kalitesi var. Takım olarak saha içinde disiplinli olduğumuz zaman ve topu basit bir biçimde oynadığımızda başarılıydık. Biz bu konularda yüksek düzeydeki maçlarda başarılı olduk ama bunun tam tersi biçimde ligde bazı maçlarda başarısız olduk.''
http://harrykewellfanclub.yetkinforum.com/
ardægzö
Administrator
Administrator
ardægzö

Rep Sistemi :
Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor   Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor EmptySalı Şub. 24, 2009 6:15 pm

Hyırlısı olur inş.. =)
http://www.ardaturan.goalsoccer.net
Tugce_GS

Tugce_GS

Kadın
Lakap : Tuce*
Rep Sistemi :
Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Left_bar_bleue200 / 100200 / 100Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Right_bar_bleue

Sanal Hayvan : Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor 932ep410

MesajKonu: Geri: Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor   Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor EmptyÇarş. Şub. 25, 2009 3:35 pm

ağladım ya benim bitanecik Skibbem gitti... Gazetelrdeki başlıklara artık %100 katılıyorum "LINCOLN'U KURTARMAK İÇİN TAKIM FEDA EDİLDİ" ..

saol canım
http://www.twilight-turkiye.com
angelgirl_ece
Administrator
Administrator
angelgirl_ece

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci/Bilgisayar
Lakap : Cadı Kız
Ruh Halin : Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Utanc10
Rep Sistemi :
Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Right_bar_bleue

Sanal Hayvan : Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Gzkrpanld5

MesajKonu: Geri: Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor   Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor EmptyPerş. Şub. 26, 2009 6:31 pm

Saol cnm hayırlısı ne ise o olur inşallah...
http://harrykewellfanclub.yetkinforum.com
//Ayşegül//
Administrator
Administrator
//Ayşegül//

Kadın
İş/Hobiler : Müzik!!!
Lakap : //Ay_she_gül//
Rep Sistemi :
Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor Right_bar_bleue

Sanal Hayvan : Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor 3d-put10

MesajKonu: Geri: Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor   Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor EmptyPerş. Şub. 26, 2009 7:36 pm

inşallah Smile

önmli diil Smile
http://harrykewellfanclub.yetkinforum.com/

Galatasar da Skibbe Gitti, Bülent Korkmaz Geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bülent Korkmaz İdmana Çıktı
» Galatasaray'ın yeni hocaso ''Bülent KORKMAZ''
» Bülent Korkmaz yuvaya teknik direktör olarak döndü